Stylizacja paznokci

Stylizacja paznokci

Piękne i zadbane paznokcie to podstawa i kluczowe znaczenie dla wielu kobiet. Dziś blisko 80% pań korzysta z usług stylistek paznokci, aby tylko móc pożądany efekt, Dziś doskonale zrobione, profesjonalne wykonane paznokcie to priorytet. Jedną z metod, jakie wykorzystują panie w salonach kosmetycznych i które wybierają klientki, to paznokcie żelowe. Jest to najbardziej popularny sposób na ich przedłużenie, ale również i na uzupełnienie. Wśród wybieranych usług, na pewno właśnie ta spełnia swoje zadania. Kobiety mogą mieć długie, mocne i twarde paznokcie niczym skała. Najważniejsze jest tylko to, aby wybrać odpowiednią stylistkę, która wykonuje taką pracę na najwyższym poziomie. 


kup 2 dowolne hybrydy elarto i otrzymaj trzecia gratisDla kogo sprawdzi się metoda żelowa

Metoda żelowa jest tak naprawdę skierowana dla każdego. Może z niej korzystać osoba, która ma bardzo słabą płytkę. Ta się łamie, pęka, paznokcie wyglądają niczym obgryzione. Nałożenie hybrydy nic nie da, bowiem paznokieć dalej się wygina i pęka. Dzięki żelowi zostaje on utwardzony i w ten sposób może zacząć rosnąć, zyskując odpowiednią długość. Dla kogo jeszcze? Dla każdej osoby, która bez potrzeby czasu związanego z zapuszczeniem paznokci, chce od razu mieć je długie i piękne. Wystarczy nałożyć na płytkę i na przyklejoną formę żel, by dosłownie w kilka chwil, ten paznokcie zyskały swoje dodatkowe centymetry. Na taką metodę przedłużania i uzupełniania, a także i utwardzania paznokcia decyduje się bardzo wiele kobiet. Metoda żelowa jest jak najbardziej odpowiednią, ale trzeba pamiętać przy tym, aby postawić na profesjonalistkę, która w tej kwestii jest po prostu doskonała.

Czytaj więcej:

Metoda żelowa – krok po kroku

Aby zrobić manicure metodą żelową, należy wykonać kilka, prostych kroków. Po pierwsze, należy dokładnie i starannie odsunąć skórki, a następnie za pomocą pilnika odpowiednio wyprofilować płytkę. Po drugie, za pomocą wacika nasączonego celaner’em należy oczyścić płytkę paznokcia. Kolejnym krokiem jest nałożenie specjalnego preparatu, primera bez kwasów, który zwiększa przyczepność żelu do paznokcia. Jeśli paznokcie wymagają przedłużenia, na palec należy nałożyć specjalny szablon. Można przystąpić więc do działania. Po trzecie nakładamy bazę, którą przez około 30 sekund należy utwardzić w lampie, a następnie warstwę szkieletową i na sam koniec już żel w celu przedłużenia paznokcia. Każda warstwa produktów musi być utwardzony w lampie. Tak gotowy już paznokieć, odtłuszczamy, następnie za pomocą pilnika odpowiednio go piłujemy, aby uzyskać odpowiednią długość i kształt. Kolejnym krokiem jest wypolerowanie powierzchni nowego paznokcia za pomocą bloku polerskiego i ponowne przemycie go cleanere’em w celu jego odtłuszczania. Na tak przygotowane paznokcie można nałożyć wybrany przez klientkę lakier hybrydowy. Kilka kroków, a piękne paznokcie – gwarantowane.

long lashes zestaw do przedluzania rzes

Wybór odpowiedniego salonu kosmetycznego

Jednym z kluczowych elementów, na jakich na pewno należy się skupić, jest wybór salonu kosmetycznego, w którym taka stylizacja paznokci jest wykonywana. Należy pamiętać o tym, że nie wszędzie otrzyma się takie usługi, które nas zadowolą. Niestety, ale dostęp do szkoleń, nawet tych na bardzo niskim poziomie jest bardzo duży. Wiele osób wybiera więc takie szkolenia i po kilku godzinach nauki, od razu chce rozpocząć pracę. Większość z nich oczywiście szybko zamyka biznes, bowiem okazuje się, że każda pierwsza klienta, była tam nie tylko ten pierwszy, ale i ostatni raz. Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że cenimy sobie jakość i solidność. Często wolimy zapłacić za coś dwa razy tyle, ale mając przy tym pewność, że zostało to wykonane na naprawdę bardzo wysokim poziomie. To absolutnie podstawa. Dobra stylistka paznokci najpierw zdobywa doświadczenie i gromadzi wiedzę. Wybiera ona profesjonalne kursy, na których uczy się i teorii i praktyki. Poznaje budowę paznokcia, możliwe występujące choroby, sposoby na stworzenie manicure perfekcyjnego.I oczywiście oprócz samych szkoleń z najwyższej półki, wciąż się dokształca, uczy, zdobywa wiedzę, wybiera kolejne ciekawe kursy. Po ich zakończeniu, nie od razu świadczy usługi stylizacji, ale najpierw ćwiczy swoje umiejętności na bliskich osobach, na przyjaciółkach, na sąsiadkach. Aby móc bowiem coś osiągnąć, najpierw trzeba coś od siebie dać. Budowanie marki to podstawa i jeśli już na początku pojawia się słaba jakość świadczonych usług, trudno będzie potem wyjść do klientów z propozycją, która będzie zadowalająca. Na początku należy w siebie zainwestować, często wydając na to dość duże pieniądze, by potem móc zbierać tego owocne plony.

Tak naprawdę nie każda stylistka jest sobie równa i nie każda stylizacja paznokci zapewni nam taki efekt, jakiego byśmy oczekiwali. Istotne więc znaczenie ma wybór osoby, która będzie świadczyła swoje usługi na najwyższym poziomie, dając swoim klientkom to wszystko, co najlepsze. Grunt to uzyskać piękny efekt na długi czas, a profesjonalny salon to właśnie będzie w stanie zaoferować.