Jak poprawnie zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski?

pomysly na wieczor kawalerski

Wieczór kawalerski dla pana młodego jest tuż po ślubie najważniejszym dniem. W przeciwieństwie do ślubu nie musi brać udziału w jego przygotowaniach oraz organizacji. Wszystkim zajmuje się świadek. Od czego zacząć organizację?

Termin

W pierwszej kolejności oczywiście wyznaczamy termin. Nie polecamy terminu rodem z amerykańskich filmów, a więc dzień przed zaślubinami. Wiemy doskonale, że na wieczorach kawalerskich Kraków pije się mnóstwo alkoholu, a ślub na kacu nie zapowiada się zbyt dobrze https://axenation.com/pl/lokalizacje/. Najczęściej wieczór kawalerski organizuje się weekend przed zaplanowanym ślubem. Czasami jest to okres dwóch tygodni. Oczywiście wybiera się dni weekendowe. Najczęściej jest to piątek czy też sobota. W takiej sytuacji na drugi dzień uczestnicy kawalerskiego mają wolne, a do tego nie muszą sobie załatwiać urlopu.

Miejsce

axenation logoJeśli chodzi o organizację miejsca, w których chcemy zorganizować wieczór kawalerski Kraków, to ogranicza nas w zasadzie własna odpowiedzialność. Najwięcej panów młodych bawi się w klubach nocnych czy też w dyskotekach. Osoby, które lubią domową atmosferę decydują się na organizację domówki. Wśród nas na pewno są również zwolennicy organizacji imprezy na korcie tenisowym, na gokartach czy też w lesie na paintballu. Możliwości jest cała masa. Wszystko jest zależne od upodobań przede wszystkim pana młodego oraz także od budżetu.  Jeśli mamy budżet mocno uszczuplony, to raczej nie powinniśmy się porywać z “motyką na słońce”. W takiej sytuacji lepiej będzie zorganizować domówkę na bogato. Będąc przy tym temacie warto sobie odpowiedzieć na pytanie – kto płaci ogólnie za wieczór kawalerski? Można się spotkać z tezami, że koszty bierze na siebie świadek. Nie jest to jednak do końca prawda. Każdy z uczestników wieczoru kawalerskiego powinien zrzucić się na imprezę. Zatem sumę za cały wieczór kawalerski dzielimy na wszystkich uczestników imprezy. Oczywiście pan młody za nic nie płaci. Jest to rozsądne rozwiązanie.

Polecamy gorąco:

Kto uczestniczy w wieczorze kawalerskim?

15430 scaled 1Jak wygląda kwestia gości na wieczorze kawalerskim Kraków? Oczywiście najważniejszy jest pan młody oraz świadek. Kolejnymi gośćmi są już osoby bliskie panu młodemu. Zaprasza się kawalerów młodych z rodziny, jak na przykład szwagier, brat czy też kuzyn oraz oczywiście zaprasza się wszystkich najbliższych przyjaciół i dobrych kolegów pana młodego. Najczęściej jest to około piętnastu osób. Oczywiście zdarzają się wieczory kawalerskie, na których bawi się kilka osób, a są wieczory kawalerskie, na których bawi się kilkadziesiąt osób. Możliwości jest całe mnóstwo.
Im więcej ludzi, tym większy kosz. Musimy także wziąć pod uwagę odpowiednie miejsce na tyle oraz także transport. Nikt przecież nie pojedzie na wieczór kawalerski własnym samochodem.

Wieczór kawalerski i wieczór panieński

szczecin5Jak widzimy na załączonym obrazku organizacja wieczoru kawalerskiego Kraków nie jest wcale taka trudna. Jeszcze łatwiej, ale niekoniecznie lepiej jest, gdy wieczór kawalerski łączy się z wieczorem panieńskim. Wiele par młodych decyduje się na taką imprezę. Wówczas pan młody zaprasza swoich kolegów, a pani młoda swoje najlepsze koleżanki. Jest to impreza mieszana. Wśród nas na pewno znajdą się zwolennicy tego rozwiązania, jak i także przeciwnicy. Bywa z tym różnie. Wszystko ma swoje wady oraz zalety. Można się jednak spotkać ze spostrzeżeniami, które mówią jasno, że prawdziwy wieczór kawalerski powinien odbyć się bez kobiet, a prawdziwy wieczór panieński bez mężczyzn. Obie ekipy w swoim towarzystwie są skrępowane i nie do końca czują się odpowiednio. Jak jest naprawdę tego nie wiemy. Każde ma swoje odczucia i swoje gusta. Wspominamy jednak, że istnieje także taka możliwość.

Podsumowanie

Kopia masa%C5%BC balijski 6Jak widzimy na powyższym przed świadkiem nie jest łatwe zadanie. Co więcej możemy nawet powiedzieć, że jest ono niebywale trudne. Co jak co, ale musi się w organizację w pełni zaangażować. Nie może być tak, że czegoś nie dopnie i coś się po drodze “wysypie”. Konieczne jest spore zaangażowanie i poświęcony czas. Dobrego wieczoru kawalerskiego Kraków nie zorganizujemy w kilka godzin. Kilka dni, a czasem nawet kilka tygodni to absolutna konieczność https://axenation.com/pl/voucher/. O czym jeszcze musimy wiedzieć? Na pewno wiedzieć powinniśmy o tym, że wszelkie kontrowersyjne kwestie powinny być poddawane dyskusji z panem młodym. Pan młody musi akceptować wszystkie nasze pomysły. Dla wielu mężczyzn striptizerka wydaje się standardem, ale są także panowie, którzy sobie takiego występu artystycznego po prostu nie życzą. Doceńmy to i weźmy takie kwestie także pod uwagę przy planowaniu. W żadnym wypadku nie powinniśmy postępować niezgodnie z wolą pana młodego. Jest to jego wieczór i jeśli szykujemy niespodzianki, to musimy być przekonani, że z tych niespodzianek będzie w pełni zadowolony, a nie zażenowany. Jednak na pewno nam się uda i urządzimy najlepszy kawalerski wieczór na świecie. Wszyscy z pewnością będą się dobrze bawić i później wieczór ten będą wspominać przez długie lata.